Health&colostrum BIO Colostrum tekutý extract 125 ml

Doplněk stravy

Bohatý přírodní zdroj vitaminů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin, protilátek a růstových faktorů.
Skladem na e-shopu
489

Cena za 100 ml: 391 Kč

O produktu

50110626

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Tekuté Bio Colostrum odebírané do 6 hodin po porodu se nevyrábí, ale získává čištěním bovinního (kravského) mléka. Colostrum je zpracováváno šetrnou metodou mikrofiltrace, která je náhradou tepelných úprav. Pro maximální účinnost je odtučněné a odkaseinované. Kasein je hlavní protein obsažený v savčím mléce a obvykle tvoří asi 80 % všech mléčných bílkovin. Pochází z kontrolovaných rakouských a německých biologických farem

Colostrum doporučujeme užívat zvláště v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a pro celkovou podporu organismu. Vhodné je i celoroční užívání. Ideální pro děti i dospělé.

Dávkování:

Užívejte 1-2 polévkové lžíce 1x denně (2 polévkové lžíce = 15 ml). Doporučujeme zapít ovocnou šťávou. Nezapíjejte horkým nápojem.

Složení:

Odtučněné colostrum (mlezivo) z ekologického chovu, odkaseinováno.

Upozornění:

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 14 dnů od otevření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.