516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Health&colostrum BIO Colostrum tekutý extract 125 ml

Novinka
Health&colostrum BIO Colostrum tekutý extract 125 ml

Health&colostrum BIO Colostrum tekutý extract 125 ml

50110626
Doplněk stravy: Více o legislativě
489 Kč 391 Kč / 100 ml
Skladem na e-shopu

Bohatý přírodní zdroj vitaminů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin, protilátek a růstových faktorů.

Podrobné informace o produktu

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Tekuté Bio Colostrum odebírané do 6 hodin po porodu se nevyrábí, ale získává čištěním bovinního (kravského) mléka. Colostrum je zpracováváno šetrnou metodou mikrofiltrace, která je náhradou tepelných úprav. Pro maximální účinnost je odtučněné a odkaseinované. Kasein je hlavní protein obsažený v savčím mléce a obvykle tvoří asi 80 % všech mléčných bílkovin. Pochází z kontrolovaných rakouských a německých biologických farem

Colostrum doporučujeme užívat zvláště v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a pro celkovou podporu organismu. Vhodné je i celoroční užívání. Ideální pro děti i dospělé.

Dávkování:

Užívejte 1-2 polévkové lžíce 1x denně (2 polévkové lžíce = 15 ml). Doporučujeme zapít ovocnou šťávou. Nezapíjejte horkým nápojem.

Složení:

Odtučněné colostrum (mlezivo) z ekologického chovu, odkaseinováno.

Upozornění:

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 14 dnů od otevření.

Kategorie produktu

Parametry

Forma Extrakt
BIO Ano
EAN 8594177062166

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.