Doplněk stravy

Health&colostrum RESPI 40 bakteriální lyzáty 60 tablet

Bohatý přírodní zdroj vitaminů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin, protilátek a růstových faktorů obohacený o mikrobiální lyzáty a vitamin C.

Velikost balení
369

Cena za 100 g: 542,65 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Health&colostrum RESPI 40 bakteriální lyzáty 60 tablet

50110437

Úvod

RESPI 40 obsahuje zdraví prospěšné látky z colostra, bakteriálních lyzátů a vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému.  Cucavé tablety RESPI 40 s příchutí brusinky jsou obohaceny probiotickou kulturou Bacillus coagulans a prebiotikem Inulin. Ochrana imunoglobulinů před předčasným štěpením v zažívacím traktu. Tablety obsahují kravské colostrum, které je dodáváno výhradně českými farmami z ekologicky čistého chovu.

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Mikrobiální lyzáty navozují fyziologickou rovnováhu obranných funkcí v lidském organismu. Využívají cílené podpory imunity pomocí částeček z bakterií, které dokáží stimulovat jak specifickou, tak nespecifickou imunitní odpověď. Přináší tak jedinečné řešení podpory obranyschopnosti.

RESPI 40 doporučujeme užívat zvláště v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a pro celkovou podporu organismu. Vhodné je i celoroční užívání.

Dávkování:

Užívejte 1-3 tablety denně, nejlépe nalačno. Tabletu nechte pomalu rozpustit v ústech a nejméně 20 minut poté nejezte a nepijte. Doporučujeme užívat 14 dní a poté 14 dní vynechat.

Složení:

Kravské colostrum IgG40 400mg, sorbitol 20mg, kyselina L-askorbová 100mg, inulin 79mg, xylitol 30mg, mikrobiální lyzáty 20mg, kyselina citronová 20mg, betanin 15mg, bacillus coagulans 14mg, stearan hořečnatý (protispékavá látka) 10mg, aroma brusinka 2mg v jedné tabletě.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.