HELAN Revitalizační tonik proti padání vlasů pro muže 30 ml

Kosmetika

Značka: HELAN
Revitalizační vlasová voda speciálně určená pro muže poskytuje vlasovému vláknu optimální výživu, zpomaluje jeho šedivění a oddaluje jeho vypadnutí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
578

O produktu

50116829

Obnovte hustotu svých vlasů v jediném kroku. Revitalizační vlasová voda speciálně určená pro muže poskytuje vlasovému vláknu optimální výživu, zpomaluje jeho šedivění a oddaluje jeho vypadnutí.

Výsledek: 

  • poskytuje vlasovému vláknu optimální výživu
  • zpomaluje šedivění vlasů
  • oddaluje vypadnutí vlasů

Složení

Komplex 5 esenciálních minerálů – posiluje a zkrášluje vlasové vlákno; klíčky jetele a fazolí mungo – zlepšují výživu vlasů a podporují jejich pigmentaci; vitamin B3.

 

 

Použití

Nastříkejte na vlasovou pokožku přiměřené množství přípravku tak, aby nestékal po obličeji a po krku (mohl by způsobit zčervenání pokožky). Začněte od míst, která jsou nejvíce postižená vypadáváním vlasů a masírujte konečky prstů jemnými, krouživými pohyby. Učešte vlasy a nechte uschnout, pokud možno bez použití fénu. V případě, že se použití fénu nemůžete vyhnout, nastavte si střední výši teploty vzduchu a držte fén dále od hlavy.

O značce

Certifikovaná přírodní kosmetika Helan si zakládá na použití čistých přírodních surovin, dlouholeté tradici a výzkumu s moderními technologiemi, které dokáží co nejlépe využít rostlinný potenciál. Pro svou kosmetiku pečlivě vybírá pouze certifikované suroviny zejména od lokálních dodavatelů. Cílem je vytvářet etické produkty, které jsou férové k přírodě i lidem a jejich práci. I proto jsou kompletně vymyšleny, vyrobeny a zabaleny pouze v Itálii. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.