Kosmetika

Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF50 200 ml

Značka: HELIOCARE

Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF 50 je spolehlivým přípravkem v péči o pokožku v letních měsících. Je hypoalergenní, voděodolný s vysokým SPF 50.

605
Doprava zdarma

O produktu: Heliocare 360° Pediatrics Lotion SPF50 200 ml

50133570

Úvod

Hypoalergenní opalovací mléko, které se snadno roztírá a nedráždí jemnou pleť. S vysokým SPF 50 je Heliocare 360° Pediatrics Lotion výborným pomocníkem pro sluncem namáhanou pokožku. Chrání před UVA/UVB, infračerveným i viditelným světlem. Obsahuje antioxidanty, které působí proti volným radikálům a obnovují přirozený vzhled pleti. Mléko se snadno aplikuje a pomocí filtrů na pleti vytváří voděodolnou a otěruvzdornou bariéru. Je vhodné pro děti od 3. měsíce a osoby s atopickou pletí

Výsledek:

  • pečuje o dětskou a atopickou pokožku na slunci
  • snadno se vstřebává a zanechává voděodolný film, je nekomedogenní
  • vysoká ochrana SPF 50 chrání před UV zářením

Složení

Fernblock® FC – antioxidant, obnovuje a chrání pleť, SPF 50


Použití

Před použitím potřepejte. Dostatečné množství rovnoměrně naneste na pokožku minimálně 30 minut před plánovaným pobytem na slunci. Opakujte při nadměrném pocení a po koupání. Aplikace nedostatečného množství snižuje účinnost přípravku.


Upozornění

Pouze zevní podání. Při zasažení očí vypláchnout vodou. Žádný přípravek 100% nechrání proti UV záření. Chraňte děti před pobytem na přímém slunci.


O značce

Heliocare je vysokoúčinná sluneční kosmetika. Poskytuje kvalitní ochranu pleti proti ultrafialovému záření. Značka pracuje s přírodními antioxidanty jako je kyselina ferulová, kávová a chlorogenová, které pomáhají eliminovat působení volných radikálů na pokožku a brání hyperpigmentaci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.