Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Značka: HELIOCARE
Heliocare 360° Pediatrics Mineral SPF 50+ poskytuje vysokou ochranu proti širokému spektru slunečního záření. Vyhovuje dětské citlivé i atopické pokožce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
565

O produktu

50133569

Hypoalergenní opalovací mléko s ultra jemnou texturou poskytuje pokožce intenzivní péči při pobytu na slunci a zanechává ji hebkou a vyživenou. Obsahuje 100% minerální filtry, díky kterým mléko dlouho vydrží na pokožce. Antioxidační látky v přípravku chrání před působením volných radikálů a obnovují přirozený vzhled pleti. SPF 50+ pokrývá široké spektrum slunečního záření včetně UVA/UVB, infračerveného a viditelného světla. Voděodolné a otěruvzdorné. Nedráždí oční okolí. Vhodné pro děti od 3. měsíců a osoby s atopickou pokožkou.

Výsledek:

  • dlouhotrvající ochrana před slunečním zářením
  • nedráždí a neucpává póry
  • obsahuje 100% minerální filtry a zvláčňuje pokožku

Složení

Fernblock® FC – antioxidant, obnovuje a chrání pleť, SPF 50+

Použití

Před použitím potřepejte. Dostatečné množství rovnoměrně naneste na pokožku minimálně 30 minut před plánovaným pobytem na slunci. Opakujte při nadměrném pocení a po koupání. Aplikace nedostatečného množství snižuje účinnost přípravku.

Upozornění

Pouze zevní podání. Žádný přípravek 100% nechrání proti UV záření. Chraňte děti před pobytem na přímém slunci.

O značce

Heliocare je vysokoúčinná sluneční kosmetika. Poskytuje kvalitní ochranu pleti proti ultrafialovému záření. Značka pracuje s přírodními antioxidanty jako je kyselina ferulová, kávová a chlorogenová, které pomáhají eliminovat působení volných radikálů na pokožku a brání hyperpigmentaci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.