Hemagel PRVNÍ POMOC 5 g + 3 ks krycí fólie

50094611

Zdravotnický prostředek

Skladem u dodavatele

229

O produktu

Komplexní balení pro ošetření povrchových poranění v domácnosti. Hemagel PRVNÍ POMOC pomáhá při hojení drobných povrchových poranění, jako jsou odřeniny, řezné rány, puchýře a opaření. Působí na základě vlhkého hojení ran, odvádí z rány vznikající kyslíkové radikály, kryje ránu před sekundární infekcí a utváří na ráně pružnou ochrannou vrstvu. Vlhké prostředí při léčbě ran je moderní a zároveň základní podstatou ošetřování. Stabilní vlhkost v ráně zabraňuje tvorbě strupů a tím pomáhá urychlovat proces hojení. V ráně vytváří ideální prostředí pro hojení (optimální pH, vlhkost). Balení obsahuje také krycí fólii Dermafoll. Prodyšná nesavá fólie je nepřilnavá k ráně a snadno se odstraňuje.

Použití

1x denně na omytou, očistěnou ránu aplikujte Hemagel v tenké vrstvě 1-2 mm a poté překryjte krycí fólií. Průhledná fólie je určena k dočasnému krytí rány po dobu max. 6 hodin. Poté ji odstraňte a ránu omyjte pod tekoucí vodou. Podle stavu rány ponechte pouze vrstvu Hemagelu nebo překryjte ránu sekundárním krytím, mastným tylem, zafixujte obvazem nebo náplastí.

Složení

Hydrofilní gel složený z kopolymeru 2-hydroxyethylmetakrylátu, obsahujícího stericky stíněné aminy, maktogol a čistěná voda.

Upozornění

V případě výskytu vedlejších nežádoucích účinků (zvýšená bolestivost, zarudnutí apod.) přerušte léčbu a kontaktujte ošetřujícího lékaře. Chraňte před dětmi. Nepoužívejte vnitřně!

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější