Hemorrelax krém 30 g

Zdravotnické prostředky

Značka: HEMORRELAX
Krém k ošetření hemorodiů. Napomáhá k zahojení drobných ranek v oblasti konečníku. Snižuje otok, zklidňuje a přináší úlevu při pálení a svědění.
Skladem na e-shopu
345

O produktu

50120718

Krém k ošetření hemorodiů s rostlinnými extrakty z dubové kůry, kaštanu, měsíčku a heřmánku. Hemorrelax krém je kombinací rostlinných složek, biotechnologických peptidů, kyseliny hyaluronové a lubrikantu. Vytváří v místě aplikace prostředí, které brání výskytu bakteriologických infekcí, pomáhá uvolňovat svalstvo rektálního svěrače a tímto napomáhá k zahojení drobných ranek v oblasti konečníku. Snižuje otok, zklidňuje a přinášejí úlevu při pálení a svědění.

Hlavní vlastnosti:

  • napomáhá k zahojení drobných ranek
  • zklidňuje a snižuje otok
  • ulevuje při pálení a svědění

Složení

Aqua, Paraffinum Liquidum, Acetyl Hexapeptide-1, Pentapeptide-18, Polyacrylamide (and) C13-14 Isoparaffin (and) Laureth-7, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Lanolin Oil, Cetearyl Alcohol, Laureth-30, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Laureth-9, Glycerin, Quercus Robur Bark Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Matricaria Recutita Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis, Maltodextrin, Zinc Oxide.

Použití

Krém se doporučuje používat na přetrvávající problémy i jako prevenci k udržení stavu pohody. Před aplikací doporučujme důkladně umýt ruce i ošetřovanou oblast.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.