Hemorrelax rektální čípky 10 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: HEMORRELAX
Čípky k ošetření hemoroidů. Napomáhají k zahojení drobných ranek v oblasti konečníku. Snižují otok, zklidňují a přinášejí úlevu při pálení a svědění.
Skladem na e-shopu
269

O produktu

50120719

Čípky k ošetření hemoroidů s rostlinnými extrakty z dubové kůry, kaštanu, měsíčku a heřmánku. Hemorrelax rektální čípky jsou kombinací rostlinných složek, biotechnologických peptidů, kyseliny hyaluronové a lubrikantu. Vytvářejí v místě aplikace prostředí, které brání výskytu bakteriologických infekcí, pomáhají uvolňovat svalstvo rektálního svěrače a tímto napomáhají k zahojení drobných ranek v oblasti konečníku. Snižují otok, zklidňují a přinášejí úlevu při pálení a svědění.

Hlavní vlastnosti:

  • napomáhají k zahojení drobných ranek
  • zklidňují a snižují otok
  • ulevují při pálení a svědění

Složení

PEG 32, Polysorbatum 20, PEG 20, Dimeticonum, Acetyl Hexapeptide-1, Pentapeptide-18, Laureth-9, Quercus Robur Bark Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Matricaria Recutita Flower Extract, Sodium Hyaluronate.

Použití

Používejte 1x denně, nejlépe večer po večerní hygieně. Délka používání závisí na vývoji příznaků, v případě potřeby se čípky mohou používat dlouhodobě. Před zavedením čípku doporučujme důkladně umýt ruce i ošetřovanou oblast.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.