Registrovaný léčivý přípravek

Heparoid 2 mg/g krém 30 g

Značka: HEPAROID

Heparoid 2 mg/g krém zmírňuje bolesti a záněty, podporuje hojení zánětů žil, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků u dospělých i dětí.

139
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Heparoid 2 mg/g krém 30 g

50152752

Úvod

Heparoid 2 mg/g krém napomáhá k rozpuštění malých krevních sraženin a zlepšuje prokrvení pokožky. Je to přípravek tlumící krevní srážlivost, po aplikaci na kůži zmírňuje bolesti a záněty, podporuje hojení zánětů žil včetně bércových vředů. Přípravek Heparoid Léčiva zlepšuje krevní oběh po podlitinách, hematomech nebo poranění měkkých tkání, urychluje vstřebávání krevních výronů a snižuje tvorbu otoků.  Krém Heparoid Léčiva mohou používat dospělí, dospívající i děti.


Dávkování

Přípravek aplikujte na postižené oblasti 2-3x denně většinou po dobu 1-2 týdnů. Neaplikujte krém na sliznice, do očí a na otevřené rány. Pokud nedojde k ústupu potíží do 3 dnů, poraďte se o dalším používání s lékařem.


Složení

Léčivou látkou je heparinoidum S 2 mg (což odpovídá 200 IU) v jednom gramu krému.

Pomocnými látkami jsou tekutý parafin, propylenglykol, tvrdý parafin, cetylstearylalkohol, kyselina stearová, monoacylglyceroly nasycených vyšších mastných kyselin, ethoxylované alkoholy (C12—C14), bílý vosk, methylparaben, trolamin, propylparaben, čištěná voda.


Upozornění

Přípravek Heparoid obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce. Methylparaben a propylparaben mohou vyvolat alergické reakce (pravděpodobně zpožděné).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.