Doplněk stravy

Dr. Weiss HerbalMed Hot Drink dýchací cesty a imunita 180 g

Značka: DR. WEISS
5.0

Originální švýcarský bylinný extrakt díky přírodnímu složení nezatěžuje ledviny, játra, srdce ani jiné orgány a lze jej kombinovat s ostatními přípravky (např. antibiotiky).

189

Cena za 100 g: 105,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dr. Weiss HerbalMed Hot Drink dýchací cesty a imunita 180 g

50091896

Úvod

HerbalMed Hot drink Dr. Weiss dýchací cesty a imunita

HERBALMED® Hot drink Dr. Weiss

Užití  

Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C, která:

zmírňuje běžné nachlazení a rýmu(1,2,3,4)

zklidňuje kašel, chrapot a škrábání v krku(1,2,4,5,6,78)

uvolňuje dýchací cesty (3).

Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek má tento bylinný extrakt nejvyšší přírodní účinnost. Přípravek neobsahuje konzervační látky. Neobsahuje kofein. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy.

Informace o firmě

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.


Dávkování

2-3 čajové lžičky rozpusťte v šálku horké vody (ne vroucí vody). Pro dosažení intenzivního účinku užívejte jednotlivé dávky pravidelně v 2-3hodinovém intervalu. U dětí od 3 do 12 let podávejte poloviční dávku. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem.


Složení

Extrakty z kořene lékořice lysé, listu jitrocele kopinatého, listu ostružiníku křovitého, listu máty peprné, květu heřmánku pravého, (3)listu eukalyptu, plodu fenyklu obecného, květu bezu černého, (2)stélky pukléřky islandské, květu chrpy polní, (5)květu lípy stříbrné, natě plicníku lékařského, (6)květu slezu lesního, květu měsíčku lékařského, (1)listu šalvěje lékařské, (7)květu řebříčku obecného, květu prvosenky jarní, plodu bedrníku anýzu, (8)natě tymiánu obecného, květu divizny velkokvěté, (4)menthol, silice máty peprné, (3)eukalyptový olej a včelí med.


Upozornění

Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné pro děti od 3 let. Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Po každém odběru obal opět dobře uzavřete.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.