Dr. Weiss HerbalMed MEDICAL 20 pastilek

Zdravotnické prostředky

Značka: DR. WEISS
Pastilky s obsahem rostlinných extraktů pomáhají při pálení a bolesti v krku, při kašli a zahlenění horních cest dýchacích. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
115

O produktu

50091392

Bezpečné, šetrné a účinné řešení při kašli, zánětu a bolesti v krku. Pastilky HERBALMED® Medical obsahují unikátní směs a koncentraci extraktů z léčivých bylin (lišejník islandský, světlík lékařský, proskurník lékařský), které pomáhají zmírnit pálení a bolest v krku, kašel a omezují zahlenění horních cest dýchacích. Pastilky vytváří v krku na povrchu sliznice ochranný film, který chrání sliznici před patogeny a udržuje ji mikrobiálně čistou, zklidňuje podrážděnou a zapálenou sliznici, aktivuje přirozené protizánětlivé a regenerační mechanismy.

Pastilky HERBALMED® Medical doporučujeme zejména při dráždění ke kašli a chrapotu různého původu, při bolesti a pálení v krku. Můžete je užívat i preventivně při vysychání sliznice hrdla působením suchého vzduchu (vytápěné místnosti, klimatizace, ventilátory, při sportu apod.), při zvýšených nárocích a námaze pro hlasivky (zpěváci, řečníci, učitelé apod.) a při častém vystavení hlasivek škodlivým vlivům (tabákový kouř, jemný prach apod.)


Dávkování

Každé 2–3 hodiny nechte volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Pastilky nežvýkejte ani nepolykejte. Nepřekročte dávku 10 pastilek denně. Děti od 3 do 12 let užívají maximálně 5 pastilek denně. Podávejte pouze dětem, které zvládnou pastilky bezpečně vycucat.  Pastilky HERBALMED® Medical mohou užívat těhotné a kojící ženy.

Složení

1 pastilka obsahuje 100 mg vodného extraktu lišejníku islandského, 20 mg vodného extraktu světlíku lékařského, 20 mg vodného extraktu proskurníku lékařského, 50 mg vitaminu C.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.