Herbamedica Ginkgo Biloba Forte 80 kapslí

Doplněk stravy

Herbamedica Ginkgo Biloba Forte obsahuje extrakt a listy z ginkga, které má příznivý vliv na normální činnost mozku a kognitivní výkonnost – podporuje paměť a koncentraci.
Skladem na e-shopu
375

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129780

Máte problémy se zvládáním denních úkolů? Nedaří se Vám soustředit na práci? Vyzkoušejte přírodní doplněk stravy s Ginkgo bilobou. Tento strom, s českým názvem jinan dvoulaločný, je jednou z nejstarších rostlin – existuje na Zemi více než 150 milionů let. Jeho listy obsahují aktivní látky, které podporují periferní oběhový systém, mají příznivý vliv na normální činnost mozku a kognitivní výkonnost – podporují paměť a koncentraci. Herbamedica Ginkgo Biloba Forte obsahuje kombinaci extraktu z Ginkgo biloby, sušeného listu a vitamínu C, plněnou do veganských kapslí bez želatiny.

Hlavní vlastnosti:

  • ginkgo podporuje mikrocirkulaci krevního systému
  • ginkgo přispívá k normální činnosti mozku
  • ginkgo podporuje kognitivní funkce – paměť a koncentraci
  • ginkgo přispívá k duševní rovnováze
  • vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin C a ginkgo působí jako antioxidanty
  • neobsahuje lepek
  • vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Extrakt z listů Ginkgo biloba, listy Ginkgo biloba, vitamin C, fruktóza, stearát horečnatý (plnidlo). Složení v 1 kapsli: Extrakt z listů Ginkgo biloba 40 mg, Ginkgo biloba list 150 mg, vitamin C 25 mg (31 % RHP – referenční hodnota příjmu).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.