Herbamedica Saw Palmetto extrakt 350 mg 60 kapslí

Doplněk stravy

Herbamedica Saw Palmetto extrakt 350 mg 60 kapslí je doplněk stravy pro muže s extraktem z plodů palmy sabalové, která přispívá k normální činnosti prostaty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
409

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu

50129787

Doplněk stravy pro muže s extraktem z plodů palmy sabalové. Herbamedica Saw Palmetto extrakt 350 mg 60 kapslí se získává z plodů palmičky rostoucí v Africe a Jižní Americe. S palmou sabalovou neboli Saw Palmetto se můžete setkat i pod dalším jménem Serenoa repens, česky serenoa plazivá, a je velmi oblíbeným doplňkem při problémech s prostatou, které se u mužů začínají projevovat s věkem. Palma sabalová přispívá k normální činnosti prostaty a má příznivý vliv na normální funkci reprodukčního systému. Rostlinný extrakt je plněn do rostlinných kapslí bez želatiny, které jsou vhodné i pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • palma sabalová podporuje normální funkci prostaty
  • palma sabalová přispívá k normální funkci reprodukčního systému
  • neobsahuje lepek ani laktózu
  • vhodné i pro vegany
  • složení bez GMO

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 kapsli během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Serenoa plazivá (extrakt z plodů), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearát horečnatý (stabiliziator). Aktivní látky v 1 kapsli: Extrakt z plodů Serenoa repens 350 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek je určen pro dospělé a starší muže. Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Neužívejte současně s léky typu Warfarin, které zpomalují srážení krve. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.