Dr. Popov Heřmánková mast 50 ml

Kosmetika

Značka: DR.POPOV
Heřmánková mast s obsahem účinných bylinných extraktů má vynikající zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou pokožku, včetně pleti po nadměrném slunění.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
79

O produktu

50004521

Heřmánková mast s obsahem účinných bylinných extraktů má antiseptické, zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou pokožku, včetně pleti po nadměrném slunění. Heřmánková mast představuje výborný přípravek k péči o drobné spáleniny a různé malé ranky. Mast je vynikající i k péči o dětskou pokožku (pro děti od 3 let). Heřmánková mast neobsahuje konzervanty ani umělá barviva.

Síla bylin v tradičním masťovém základu

Bylinným základem masti je heřmánek lékařský (Chamomilla Recutita), známý také jako heřmánek pravý, který má pronikavou vůni a obsahuje řadu důležitých látek, k těm nejdůležitějším patří flavonoidy, kumariny, taniny, salicylany, silice (včetně azulenu), kyselina valerová a dikyanové glykosidy. Účinek heřmánku lékařského je v masti umocněn dalšími bylinami: šalvějí, řepíkem a tymiánem. Účinky těchto bylin se vzájemně doplňují a posilují vliv heřmánku. Masťový základ masti tvoří neškvařené čištěné vepřové sádlo. Svým složením blízce připomíná lidský tuk, takže se výborně vstřebává do pokožky, a zároveň je kvalitním nosičem léčivých látek obsažených v bylinách. Navíc na něj nejsou známé žádné alergie, a proto se hodí i k péči o citlivou pokožku. V masti je navíc obsažen i pravý včelí vosk, který má výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti. 

Hlavní vlastnosti:

  • bylinná mast s heřmánkem lékařským, šalvějí, řepíkem a tymiánem
  • heřmánek má antiseptické, zklidňující a regenerační účinky
  • skvěle se hodí k péči o drobné spáleniny a ranky

Složení

Vepřové sádlo, včelí vosk, heřmánek pravý, řepík lékařský, tymián obecný, šalvěj lékařská, parfém (směs přírodních silic).

Použití

Před použitím masti doporučujeme postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtírejte 2 až 3 minuty do kůže.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.