Registrovaný léčivý přípravek

HIDRASEC 100 mg 10 tvrdých tobolek

Značka: HIDRASEC

Hidrasec 100 mg ve formě tvrdých tobolek je určen k léčbě příznaků náhle vzniklého průjmu u dospělých pacientů, kdy nemůže být léčena příčina průjmu.

215
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: HIDRASEC 100 mg 10 tvrdých tobolek

50075315

Úvod

Hidrasec 100 mg je léčivý přípravek užívaný k léčbě příznaků akutního průjmu v případech, kdy není možné léčit vlastní příčinu onemocnění. Je vhodný také jako doplňková léčba v případech, kdy léčba příčiny je možná. Mohou ho užívat dospělí.


Dávkování

Obvyklá dávka pro dospělé je 1 tobolka 3x denně, nejlépe před hlavními jídly. Zapijte sklenicí vody. Pokud se nebudete cítit lépe do 2 dnů, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Přípravek užívejte tak dlouho, dokud nebudete mít dvě normální stolice. Léčba by ale neměla přesáhnout 7 dní. Při průjmu je důležité pečovat o dostatečnou náhradu ztrát vody a solí, nejlépe perorálním rehydratačním roztokem.


Složení

Léčivou látkou je racecadotrilum 100 mg v jedné tobolce.

Dalšími složkami jsou monohydrát laktosy, předbobtnalý kukuřičný škrob, magnesium-stearát a koloidní bezvodý oxid křemičitý. Tobolka obsahuje želatinu, žlutý oxid železitý (E 172) a oxid titaničitý (E 171).


Upozornění

Hidrasec obsahuje laktosu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.