Himalyo BIO Rakytník 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: HIMALYO
BIO extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku v rostlinné kapsli.
Skladem na e-shopu
199 ušetříte 86 Kč

Původní cena 285 Kč sleva 30%

O produktu

50108491

Rakytník je jedinečná dřevina rozšířená v Evropě a Asii. U nás se pěstuje rakytník řešetlákový, rakytník tibetský roste ve vysokohorských oblastech Himaláje. Prášek se z plodů rakytníku získává formou studeného sušení, který dovoluje uchovat všechny nutrienty z plodů rakytníku v celém jejich spektru. Koncentrovaný prášek je plněn do rostlinných kapslí a je tedy vhodným doplňkem stravy i pro vegany. Každá kapsle obsahuje stejnou dávku zdraví prospěšných látek jako sto jeho plodů.

Rostlinné kapsle skrývají šetrně připravený a koncentrovaný extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku. Vysoká nadmořská výška, blízkost silného slunce a velké rozdíly denních a nočních teplot vdechují život rostlinám, květům a plodům, které obsahují výrazně vyšší koncentrace účinných nutričních látek nežli stejné druhy vypěstované jinde. Plody rakytníku jsou hojně využívány v ayurvédské a tibetské medicíně. Vyznačují se vysokým obsahem vitaminů C, B, D, E a A. Dále obsahují karotenoidy, organické kyseliny, esenciální mastné kyseliny, třísloviny.

Rakytník

  • přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje činnost imunitního systému
  • napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému
  • napomáhá normálnímu trávení
  • příznivě působí také na kůži, sliznice oka a ústní dutiny
  • dodává energii a působí proti únavě

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 2x denně.

Složení:

BIO extrakt z plodu rakytníku řešetlákového 300 mg, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (10 mg).

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.