Zdravotnické prostředky

Huggies DryNites Boy vel. M 17-30 kg absorpční kalhotky 10 ks

Značka: HUGGIES
5.0

Jednorázové natahovací plenkové kalhotky jsou určeny pro chlapce ve věku od 4 do 7 let, které mají problémy s nočním pomočováním. Jsou tenké a prodyšné.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks označených produktů značky DryNites v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
Varianty produktu
139
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Huggies DryNites Boy vel. M 17-30 kg absorpční kalhotky 10 ks

50032182

Úvod

Váš chlapec už vyrostl z plenkového věku, přes den vše zvládá, ale v noci je to stále trochu potíž? Nechcete řešit nepříjemné nehody, vstávat uprostřed noci a převlékat povlečení? Rádi byste nechali malého rošťáka občas bez starostí přespat u babičky, u kamaráda nebo na prázdninové akci? Ideálním řešením mohou být jednorázové natahovací plenkové kalhotky HUGGIES DryNites®, které připomínají běžné spodní prádlo. Jsou tenké a pod pyžámkem téměř nejsou vidět, děti se tak nemusí před okolím za nic stydět. Materiál plenek je prodyšný a pokožka pod ním může dobře dýchat, nedochází tedy k podráždění. Plenkové kalhotky pomáhají děti zbavovat stresu z nepříjemné obavy, jak zvládnou noc. Dodávají jim pocit sebejistoty a podporují je, aby mohly situaci vyřešit samy a bez zbytečného tlaku. Kalhotky se vyrábí ve variantě pro chlapce a dívky.

Hlavní vlastnosti

  • oblíbená pomůcka při řešení problému nočního pomočování
  • dodávají dětem ztracenou sebedůvěru
  • připomínají běžné prádlo
  • tenký a prodyšný materiál
  • pro chlapce od 4 – 7 let o hmotnosti 17 – 30 kg
  • balení obsahuje 10 kusů

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.