Péče o dítě

Huggies Elite Soft Pants 4 9–14 kg 38 ks

Značka: HUGGIES
Produktová řada: Elite Soft
  • Prémiové jednorázové plenkové kalhotky Huggies Elite Soft Pants jsou nejjemnější a nejměkčí pleny pod značkou Huggies. Zajistí vašemu děťátku maximální suchost a komfort.
509 ušetříte 56 Kč

Původní cena 565 Kč, sleva 10%

Nejnižší cena před slevou: 565 Kč

O produktu: Huggies Elite Soft Pants 4 9–14 kg 38 ks

50137641

Úvod

Dopřejte vašemu děťátku to nejlepší! Prémiové jednorázové plenkové kalhotky Huggies Elite Soft Pants pomohou udržet dětský zadeček stále v suchu. Jde o nejjemnější a nejměkčí pleny pod značkou Huggies. Mají speciální měkké polštářky, které vytvářejí jemnou bariéru mezi pokožkou a stolicí. Unikátní vrstva Soft Absorb vstřebá tekutinu ve chvilce a díky tomu zůstane dětský zadeček v suchu. Před protečením v oblasti zad chrání speciální zádová kapsa. Navíc materiál, z kterého jsou pleny vyrobeny, umožňuje pokožce dýchat, a pomáhá tak předcházet plenkové dermatitidě a opruzeninám. Kalhotky se snadno navlékají a sundávají, takže přebalování s nimi je hračka i u malých neposedů. Velikost 4 sedí dětem s váhou přibližně 9–14 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • nejměkčí a nejjemnější Huggies pleny
  • tekutina se rychle vstřebává
  • ochranná bariéra mezi pokožkou a stolicí
  • speciální zádová kapsa
  • prodyšný materiál

 


Použití

Plenky mají velmi snadné použití. Oblékají se jako opravdové spodní prádlo a při svlékání stačí roztrhnout boky kalhotek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.