Doplněk stravy

Hyalfit 60 tobolek

Značka: HYALFIT

Hyalfit obsahuje v lidském těle přirozeně se vyskytující hyaluronan, kolagen a chondroitin, které jsou doplněny vitaminem C a extraktem z boswelie pro zdravé kosti a klouby.

759

Cena za 1 kus: 8,43 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Hyalfit 60 tobolek

50088341

Úvod

Zdravé kosti a klouby. Přípravek Hyalfit obsahuje komplex látek, které se přirozeně vyskytují v lidském těle (hyaluronan, kolagen a chondroitin) a pomáhají tak vyživovat kloubní chrupavku a udržovat Vaše klouby v dobré kondici. Tyto látky jsou obohaceny o vitamin C, který je důležitý pro tvorbu kolagenu a extrakt z boswelie.

Hlavní složky:

  • chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek
  • kolagen je základní složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů
  • hyaluronan sodný je ve vodě rozpustná sůl kyseliny hyaluronové, která se nachází v mezibuněčné hmotě, váže na sebe vodu a zajišťuje pevnost, pružnost a hydrataci tkání
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, snižuje míry únavy a vyčerpání
  • boswelie přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky 1x denně, nejlépe ráno. Doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců 2x do roka.


Složení

Boswellia serrata extrakt 65 % 130 mg, chondroitin sulfát 100 mg, vitamin C 40 mg (50 % referenční hodnota příjmu), hyaluronan sodný 0,8 - 1,5 MDa 30 mg, hyaluronan sodný 0,1 - 0,4 MDa 20 mg, kolagen typu I  lyofylizovaný 4 mg v jedné tobolce.

Boswellia serrata extrakt (65 % kys. boswellové), chondroitin sulfát 90 %, želatinová tobolka, vitamín C (kyselina askorbová), hyaluronan sodný vysokomolekulární 0,8 – 1,5 MDa (HMW), hyaluronan sodný nízkomolekulární 0,1 – 0,4 MDa (LMW), kolagen typu I lyofilizovaný (atelokolagen), protispékavá látka stearan hořečnatý.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.