Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

1499 ušetříte 90 Kč

Původní cena 1589 Kč, sleva 6%

Cena za 100 ml: 1499 Kč

O produktu

Hyaluron N-Medical je doplněk stravy s obsahem velmi vysoké koncentrace farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost. 100% čistá bioaktivní kyselina hyaluronová je vyrobená v České republice za nejpřísnějších technologických a hygienických podmínek.

Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v kůži, synoviální (kloubní) tekutině, slinivce a v játrech. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá.

Kyselina hyaluronová je také vhodná při:

  • Suchosti pokožky
  • Korekci vrásek
  • Akné

Dávkování:

Důkladně rozmíchejte 1 ml (13 kapek) ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Pokud chcete rychlejší efekt, užívejte 1. měsíc 39 kapek denně (3ml), 2. měsíc 26 kapek denně (2ml), 3. a další měsíc 13 kapek denně (1ml). Nemíchejte Hyaluron N-Medical s alkoholem nebo horkými nápoji. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 3 ml za 1 den.

Složení:

Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), čištěná voda,regulator kyselosti (kyselina citrónová),
konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný)

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti. Nenahrazuje pestrou stravu a zdraví životní styl. Uchovávat mimo dosah dětí! Po otevření uchovávejte v chladničce při teplotě 2-8°C.