Hydrofemin Plus vaginální gel 7x5 g

Zdravotnické prostředky

Značka: HYDROFEMIN
Hydrofemin Plus je vaginální gel s kyselinou hyaluronovou, mléčnou a vitaminem C určený k léčbě příznaků suché vagíny a k obnovení kyselého vaginálního pH. 7 aplikátorů pro jednorázové použití.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
289

O produktu

50130904

Hydrogemin Plus vaginální gel podporuje regeneraci vaginální sliznice, chrání tkáně, zmírňuje příznaky vaginální atrofie (svědění, pálení, otok, zarudnutí, pocit diskomfortu při pohlavním styku) a obnovuje přirozený fyziologický stav vaginální sliznice po gynekologické operaci. Pomáhá obnovit kyselé vaginální pH, čímž přispívá k udržení normální vaginální mikroflóry a brání tak vzniku vaginálních infekcí. Hydrofemin Plus obsahuje kyselinu hyaluronovou, mléčnou a vitamin C. Používá k léčbě příznaků suché vagíny a k obnovení kyselého vaginálního pH. Se 7 aplikátory pro jednorázové použití.


Složení

Kyselina hyaluronová, kyselina mléčná a kyselina askorbová (vitamín C).  Neobsahuje parabeny.

Použití

Při potížích aplikujte jednu dávku vaginálního gelu večer pomocí aplikátoru do vaginy. Doba používání závisí na zlepšení příznaků. V případě potřeby je možné také dlouhodobé používání. Nepřetržitá léčba nemá trvat déle než 30 dní.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vaginální aplikaci. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. V případě vyšší citlivosti na vitamin C lze užívat obden.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.