HYFAC Global Ošetřující krém na akné 40 ml

Kosmetika

Značka: HYFAC
HYFAC GLOBAL - ošetřující krém na akné redukuje výskyt akné a pupínků, čistí pokožku, sjednocuje barevný tón pleti a optimalizuje kožní mikroflóru.
Skladem na e-shopu
279

O produktu

50113903

Bojujte proti akné pomocí ošetřujícího krému, který skvěle čistí pokožku, redukuje výskyt akné a sjednocuje barevný tón pleti. HYFAC GLOBAL – Ošetřující krém na akné představuje globální léčbu „4v1“. Ošetřující krém kombinuje různé aktivní složky, které synergicky působí na nedokonalosti pleti. Přípravek redukuje výskyt akné a pupínků, čistí pokožku, sjednocuje barevný tón pleti a optimalizuje kožní mikroflóru. Zanechá pleť hydratovanou a hebkou. Je skvělý jako podklad pod make-up.

Výsledek:

  • zaručeně redukuje výskyt akné
  • dokonale čistí pokožku
  • sjednocuje barevný tón pleti
  • optimalizuje kožní mikroflóru
  • zanechá pleť hydratovanou a hebkou

 


Složení

Veškeré produkty kosmetické značky Hyfac jsou tvořeny přírodními složkami a ingrediencemi, které mají za úkol čistit Vaši pleť a dodávat ji tu nejvyšší péči.

Použití

Aplikujte ráno a večer, nejlépe před aplikací lokální léčby proti akné. Pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí vypláchněte větším množství vody.

 

O značce

Hyfac je francouzská kosmetická značka, která se především zaměřuje na problematickou a aknózní pleť. Značka Hyfac je výjimečná svým účinným konceptem pro řešení problematické a aknózní pleti. Celý koncept spočívá ve třech krocích: 1. Vyčisti, 2. Pečuj, 3. Udržuj. Produkty značky Hyfac nejsou však určené pouze pro mladou pokožku, ale výrobky této značky se zaměřují i na problematickou pleť v dospělosti. Na trhu působí již 30 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.