Oslavte s námi Valentýn

Hylo

Řadit
Filtry výpisu
HYLO DUAL oční kapky 10 ml

oční kapky 10 ml

Zdravotnické prostředky

Zvlhčující oční kapky s kyselinou hyaluronovou a ectoinem, které zmírňují podráždění očí a chrání je před dráždivými látkami z okolního prostředí.

  269 Kč
  HYLO COMOD oční kapky 10 ml

  oční kapky 10 ml

  Zdravotnické prostředky

  Pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti, vyvolaných vlivy vnějšího prostředí, jako je suché oko, pocit cizího tělesa v oku a nebo při pálení očí, nebo po operačních zákrocích na oku.

   269 Kč
   HYLO GEL oční kapky 10 ml

   oční kapky 10 ml

   Zdravotnické prostředky

   K intenzivnímu a léčebnému zvlhčení povrchu oka při silnějším nebo chronickém pocitu suchého oka a po operačních zákrocích na oku.

    290 Kč
    HYLO Fresh oční kapky 10 ml

    oční kapky 10 ml

    Zdravotnické prostředky

    Zvlhčují a zklidňují podrážděné oči od průvanu, slunečního záření, prachových částic nebo pylu. Mohou se používat při nošení tvrdých nebo měkkých kontaktních čoček.

     219 Kč
     HYLO CARE oční kapky 10 ml

     oční kapky 10 ml

     Zdravotnické prostředky

     Pro zvlhčení a podporu hojení poškozeného povrchu oka, např. v důsledku suchého oka po operačních zákrocích.

      355 Kč
      HYLO -PARIN oční kapky 10 ml

      oční kapky 10 ml

      Zdravotnické prostředky

      Zvlhčuje a ošetřuje rohovku a spojivku a oprošťuje od okolím podmíněných podráždění oka. Tím jsou zmírněny symptomy zarudnutí, pálení a pocit svědění

       349 Kč

       Zvlhčující oční kapky HYLO-COMOD jsou vhodné pro všechny stavy související s narušením přirozeného slzného filtru, které se projevuje nepříjemnými pocity suchosti očí, pocity cizího tělesa v oku, pálení očí apod. Oční kapky Hylo-COMOD se užívají také k regeneraci po očních zákrocích a lze je aplikovat se všemi typy kontaktních čoček.

       Oční kapky HYLO-COMOD obsahují hyaluronát sodný, látku přirozeně se vyskytující v oku i jiných částech těla. Hyaluronát je hojně využíván v lékařství i kosmetice pro své zvlhčující a regenerační účinky. Váže na sebe vodu a na povrchu oka tvoří rovnoměrný vlhký film. Oko je dlouhodobě chráněno před vysycháním a podrážděním.

       Oční kapky HYLO-COMOD neobsahují konzervační látky a fosfáty, jsou proto výborně snášeny. Obvyklé dávkování je 3x denně 1 kapka do spojivkového vaku každého oka. Při silnějších obtížích lze HYLO-COMOD používat častěji. Pokud byste však potřebu užití kapek cítili více než 10x denně, je vhodné vyhledat očního lékaře.

       HYLO-COMOD je zdravotnický prostředek. Před aplikací si přečtěte návod k použití! Uchovávejte mimo dosah dětí.