Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

Kosmetika

Značka: IDELYN
Jemný zklidňující krém s komplexním složením pro pravidelnou péči a hygienu o intimní partie ženy zejména při zvýšeném riziku bakteriální a kvasinkové vaginální infekce.
Skladem na e-shopu
199

O produktu

50121165

Jemný zklidňující krém s unikátním komplexním složením. Beliema Expert Intim krém má kyselé pH odpovídající pH intimních ženských partií. Je vhodný nejen pro pravidelnou intimní péči a hygienu, ale i pro péči o intimní partie v prostředí výskytu bakteriální nebo kvasinkové infekce (v posilovně, vířivce, bazénu, při delších výletech a služebních cestách), během menstruace nebo těhotenství a po porodu. Krém zmírňuje pocit svědění a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Navrací svěžest a navozuje příjemný pocit čistoty. Má jemnou přirozenou vůni. Neobsahuje parfémy ani barviva. Beliema Expert Intim krém má šetrné složení obsahující DermoSOFT®. 

Hlavní složky Idelyn Beliema Expert Intim krému:

  • kyselinu hyaluronovou pro lepší hydrataci
  • kyselinu mléčnou pro obnovu přirozené hodnoty pH
  • vitaminy E ve formě provitaminu se zvlhčujícím účinkem
  • bisabolol, přírodní složku heřmánku, který zklidňující účinky a potlačuje pocit svědění

Beliema® Expert Intim Krém se používá na vnější části intimních partií během výskytu vaginální infekce pro odstranění nepříjemných pocitů svědění, pálení, podráždění, zarudnutí a případného nežádoucího odéru. Lze ho také použít jako doplňkový produkt k jakémukoliv přípravku určenému k léčbě vaginální infekce nebo během těhotenství a po porodu.           


Použití

Naneste dostatečné množství krému na pokožku vnějších částí intimních partií. Opakujte aplikaci v případě přetrvávajících pocitů podráždění nebo podle potřeby.

Upozornění

Neužívejte vnitřně! Nevhodné pro děti do 3 let. Nepoužívejte po peelingu nebo na podrážděnou pokožku. Ukládejte mimo dosah dětí! Používejte pouze k určenému účelu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.