Orling Imunitin 360 kapslí

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

IMUNITIN® Orling je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke komplexní výživě imunitního systému. IMUNITIN® Orling je vhodné užívat zejména v zimním či chladném ročním období. Doporučená doba užívání je 8 týdnů. Vhodné je podávání zopakovat několikrát do roka, v předjaří a na podzim.

Obsahuje:
KOBYLÍ MLÉKO
- biologický a všeobecně posilující prostředek, obsahuje imunoglobuliny a lysozym a značné množství vitamínů A, B1, B2, B6, B12, C, E a minerální látky vápník, hořčík, fosfor, železo, mangan, měď, složení kobylího mléka je velice podobné složení lidského mateřského mléka.
KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINA.
VITAMÍN A přispívá k normální funkci imunitního systému,
VITAMÍN B2 + VITAMÍN B5KYS. PANTOTHENOVÁ přispívají k redukci únavy a vyčerpání,
VITAMÍN B6, VITAMÍN B12, KYSELINA LISTOVÁ přispívají k redukci únavy a vyčerpání, k normálnímu metabolismu homocysteinu a normální funkci imunitního systému, VITAMÍN B6, B12 přispívají k tvorbě normálních červených krvinek,
VITAMÍN C přispívá k normální funkci imunitního systému, k redukci únavy a vyčerpání, k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí, k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant,
VITAMÍN D přispívá k udržování normálních kostí, normální funkce imunitního systému,
VITAMÍN E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant,
JÓD přispívá k normální funkci štítné žlázy a produkci hormonů štítné žlázy,
SELEN přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant,
ZINEK přispívá k normální funkci imunitního systému a k normálnímu metabolismu vitamínu A, k udržování normálních kostí, k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant,
BROMELAIN enzym z ananasu, ECHINACEA PURPUREA, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS extrakty tradičních bylin

Složení přípravku v denní dávce:
Kobylí mléko 1200 mg, Astragalus membranaceus 100 mg, Echinacea purpurea 100 mg, Bromelain 100 mg, vitamín A 800 mcg, vitamín B2 1,4 mg, Vitamín B5 – kys.pantothenová 6,0 mg, vitamín B6 2,0 mg, vitamín B12 6,0 mg, kyselina listová 400 mcg, vitamín C 500 mg, vitamín D 10 mcg, vitamín E 55 mg, jód 150 mcg, selen 55 mcg, zinek 20 mg, kolagenní peptidy GELITA® 900 mg.

Upozornění:
Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí!  Neobsahuje lepek, sacharózu, cholesterol. Negativní účinky nejsou známy. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy.

Příprava a dávkování:
Dospělí: 6 kapslí denně. Děti od 3 let: 3 kapsle denně. Kapsle zapíjejte dostatečným množstvím vody, nejlépe po jídle. Dětem lze, v případě potřeby, obsah kapslí vysypat a zamíchat do jogurtu a podávat na lžičce. Doporučenou denní dávku nepřekračujte.

Balení:
360 originálních kapslí

Zdroj: www.orling.cz