Incapet Collagen 30 sáčků

Veterinární přípravky

Udržte Vaše zvíře zdravé a v dobré kondici. S obsahem 100% čistého mořského kolagenu bez přísad. Vhodné zejména pro koně, psy a kočky.
Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 250

O produktu

50117665

Udržte Vaše zvíře zdravé a v dobré kondici. Přípravek Incapet Collagen je 100% bio-aktivní kolagen z mořských ryb. Kolagen tvoří základní složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, srsti, drápů. Pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový aparát. S přibývajícím věkem zvířete se kvalita srsti, hřívy, drápů a rohoviny zhoršuje, množství kolagenu v organismu se postupně snižuje. Incapet Collagen je vhodný pro kočky, psy i koně jako doplněk krmiva. Může se užívat i během březosti. Kolagen je bez přísad, nezpůsobuje trávicí potíže nebo alergické reakce, je velmi dobře vstřebatelný.


Složení

Kolagen typ I: 80.0 %, kolagen typ II: 19.5 %, kolagen typ III: 0.5 % v jednom sáčku.

Hydrolyzovaný kolagen z ryb.

Použití

Přidejte 1 sáček (3 g) 1x denně do krmiva těsně před přímou spotřebou. Nebo podle hmotnosti zvířete: u zvířat do 20 kg 1 sáček denně, u zvířat do 50 kg 2 sáčky denně a u zvířat do 100 kg a víc 3 sáčky denně. Krmnou dávku lze navýšit o 1 sáček s ohledem na věk kondici a aktivitu zvířete.

Upozornění

Incapet Collagen je krmná surovina a nesmí se používat jako náhrada pestré stravy! Ukládejte mimo dosah malých dětí! Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě +4 až +25°C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.