Kosmetika

ISISPHARMA UVEBLOCK Spray Kids SPF50+ 200 ml

Značka: ISISPHARMA
Produktová řada: UVEBLOCK

ISISPHARMA UVEBLOCK Spray Kids SPF50+ je přípravek speciálně vyvinutý pro potřeby citlivější dětské pokožky. Široký rozprašovač umožňuje velmi rychlou aplikaci.

669
Doprava zdarma

O produktu: ISISPHARMA UVEBLOCK Spray Kids SPF50+ 200 ml

50141993

Úvod

ISISPHARMA UVEBLOCK Spray Kids SPF50+ je přípravek speciálně vyvinutý pro potřeby citlivější dětské pokožky a jeho dermatologicky testované složení minimalizuje riziko reakcí. Vysoce kvalitní sluneční filtry jsou vybrané tak, aby je dobře snášela i kojenecká pokožka. Přípravek má tekutou texturu ve spreji s širokým rozprašovačem, takže jej nanesete velmi rychle, dříve, než vaše dítě ztratí trpělivost.

Výsledek

  • pro děti a kojence
  • širokospektrální UVA / UVB ochrana
  • dermatologicky testováno
  • nemastná, nekomedogenní a voděodolná textura
  • komfortní a rychlá aplikace

Použití

Aplikujte rovnoměrně na obličej a tělo asi 15 minut před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Vyhněte se kontaktu s očima.


Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.


O značce

ISISPHARMA je francouzská dermatologická kosmetika, jejíž cílem je vytvářet dostupnou, účinnou a transparentní péči ve spolupráci s odborníky. Již více než 30 let zkoumají přirozené mechanismy a poruchy pokožky, s cílem zachovat a obnovit její přirozenou rovnováhu a krásu. Laboratoře reagují na potřeby klientů a ve spolupráci se zdravotníky se snaží vyvíjet dermatologická řešení, která přinášejí skutečné výsledky. Klinicky ověřená účinnost produktů respektuje všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.