Vegall Pharma Isoflavone 30 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy pro ženy v období menopauzy s extraktem ze sojových bobů. Tato luštěnina je výborným zdrojem isoflavonů, takzvaných rostlinných estrogenů.
Skladem na e-shopu
365

Cena za 1 kus: 12 Kč

O produktu

50009101

Doplněk stravy pro ženy v období menopauzy s extraktem ze sojových bobů. Tato luštěnina je výborným zdrojem isoflavonů, takzvaných rostlinných estrogenů. Isoflavony jsou chemickou strukturou podobné estrogenu, ženskému pohlavnímu hormonu, jehož produkce začíná v menopauze klesat. Preparát nemá nepříznivé vedlejší účinky a mohou jej užívat i ženy se zánětem žil, vysokým krevním tlakem a cukrovkou.

Zdravá životospráva pomůže vyrovnat nepříjemné příznaky menopauzy

Návaly horka a potu, bušení srdce, kolísání krevního tlaku, nervozita, změny nálad podrážděnost, poruchy spánku či občasné závratě – to jsou velmi nepříjemné projevy, které souvisí s úbytkem tvorby estrogenu na konci plodného období ženy. Pestrá strava bohatá na vitaminy a stopové prvky a přiměřená tělesná aktivita jsou důležitým faktorem k udržení spokojenosti v tomto období.


Dávkování

1x denně 1 kapsli. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Inulin, extrakt ze sojových bobů, hydroxypropylmethylcelulóza, stearát hořečnatý. Složení ve 100 g: 42,45 g Inulin, 31,45 g extrakt ze sojových bobů (12,58 g Isoflavonů). Složení v 1 kapsli: 135 mg Inulin, 100 mg sojového extraktu (40 mg Izoflavonů).

Izoflavony celkem

40,0 mg

Genistein

10,0 mg

Daidzein

10,0 mg

 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.