Iswari BIO Konopná vláknina 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Jemně mletá konopná semínka s vysokým obsahem vlákniny pomohou příjemně zasytit a zmenšit denní kalorický příjem. Přidejte do běžného denního jídla.
Skladem na e-shopu
125

Cena za 100 g: 50 Kč

O produktu

50075034

Hlídáte si svůj denní kalorický příjem? Konopná vláknina pomůže zasytit a zmenšit tak objem přijatých kalorických potravin. Jemně mletá bio konopná semínka jsou prosívaná tak, že je obsah vlákniny navýšen na 60 %. Semínka využijte do Vašich oblíbených denních jídel. Můžete jimi nastavit obilnou kaši, müsli, přidat do domácího chleba a nebo je připravit jako nápoj.


Složení

100 % bio mletá a prosívaná konopná semínka.

Použití

Vmíchejte do cereální kaše, müsli, jogurtu nebo smíchejte s vodou a vypijte. Maximálně 2-5 lžiček denně. Vlákninu lze rovněž použít v raw receptech (např. v energetických tyčinkách), do domácího chleba, přisypat do salátu a podobně.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.