Iswari BIO Chlorela prášek 125 g

Doplněk stravy

Značka: ISWARI
Výživná zelená řasa s vysokým podílem chlorofylu, proteinů a minerálních látek. Pro své nutriční výhody je řazena mezi superpotraviny.
NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g Při nákupu produktů značky Iswari v minimální hodnotě 400 Kč získáte NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
359

Cena za 100 g: 287 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50114463

Zelená mikrořasa chlorela obsahuje vysoký podíl blahodárného chlorofylu a je bohatá na proteiny a minerály. Rovněž v ní najdeme unikátní enzym tzv. růstový faktor chlorely (CGF). Řase se získává pěstováním v umělých vodních nádržích s přísně kontrolovanou čistotou vody. Chlorela od Iswari má dezintegrovanou buněčnou stěnu, a díky tomu je umožněno rychlé a přímé využití všech živin.


Dávkování

Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu a podobně. Denně zkonzumujte nejvíce 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku.

Složení

100% bio chlorela (prášek).

Upozornění

Nepřekračujte denní dávku! Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pravidelná konzumace chlorely není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože detoxikované látky se vylučují také tělními tekutinami včetně mateřského mléka!

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.