Iswari BIO Chlorela prášek 125 g

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

369

Cena za 100 g: 295 Kč

O produktu

Zelená mikrořasa chlorela obsahuje vysoký podíl blahodárného chlorofylu a je bohatá na proteiny a minerály. Rovněž v ní najdeme unikátní enzym tzv. růstový faktor chlorely (CGF). Řase se získává pěstováním v umělých vodních nádržích s přísně kontrolovanou čistotou vody. Chlorela od Iswari má dezintegrovanou buněčnou stěnu, a díky tomu je umožněno rychlé a přímé využití všech živin.

Dávkování

Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu a podobně. Denně zkonzumujte nejvíce 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku.

Složení

100% bio chlorela (prášek).

Upozornění

Nepřekračujte denní dávku! Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pravidelná konzumace chlorely není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože detoxikované látky se vylučují také tělními tekutinami včetně mateřského mléka!

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.