Iswari BIO Konopný protein prášek 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
5.0
Konopná bílkovina s kompletní škálou esenciálních aminokyselin pro doplnění jídelníčku osob jejichž hlavním zdrojem proteinů je rostlinná strava.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
249

Cena za 100 g: 100 Kč

O produktu

50075036

Rozmělněním semínek konopí setého získáme kompletní protein, který poskytuje BCAA, methionin i všechny ostatní esenciální aminiokyseliny. Konopná bílkovina je tedy užitečným doplňkem pro osoby, jejichž hlavním zdrojem proteinů je rostlinná strava, zvláště pro vegany či vegetariány. Dalším benefitem konopných semen je přítomnost prospěšných nenasycených mastných kyselin.


Složení

100% bio konopný protein (46 %).

Použití

Maximálně 2 polévkové lžíce denně (tj. cca 30 g). Přidejte do koktejlů, ovocných a zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny a podobně.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.