Iswari BIO Maca prášek 125 g

Potraviny a nápoje

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Jihoamerická maca bývá nazývána „peruánským ženšenem“. Maca zvyšuje hladinu kyslíku v krvi, čímž dodává tělu vitalitu a výdrž. Je používána jako prostředek proti stresu a pomáhá uchovat fyzickou i duševní pohodu. Ke konzumaci se používá škrobovitá hlíza, která se podobá naší ředkvičce. Má však nasládlou karamelovou vůni. Maca obsahuje řadu minerálů, například selen, vápník, magnesium a železo.

Složení

100 % bio maca.

Použití

Pro nejlepší účinek doporučujeme používat 1-3 čajové lžičky maca od Iswari denně. Prášek můžete přidat do müsli, salátů, polévek, pudinků, koláčů, džusů a podobně. Nejlépe používejte při teplotách nižších než 42 °C, aby byly zachovány všechny původní nutriční hodnoty.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Kategorie produktu