Potraviny a nápoje

Iswari BIO Maca prášek 125 g

Značka: ISWARI

Rostlina původem z peruánských And se používá jako prostředek, který podporuje vitalitu a fyzickou výdrž. Napomáhá udržet duševní pohodu.

165

Cena za 100 g: 132,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Iswari BIO Maca prášek 125 g

50096784

Úvod

Jihoamerická maca bývá nazývána „peruánským ženšenem“. Maca zvyšuje hladinu kyslíku v krvi, čímž dodává tělu vitalitu a výdrž. Je používána jako prostředek proti stresu a pomáhá uchovat fyzickou i duševní pohodu. Ke konzumaci se používá škrobovitá hlíza, která se podobá naší ředkvičce. Má však nasládlou karamelovou vůni. Maca obsahuje řadu minerálů, například selen, vápník, magnesium a železo.


Složení

100 % bio maca.


Použití

Pro nejlepší účinek doporučujeme používat 1-3 čajové lžičky maca od Iswari denně. Prášek můžete přidat do müsli, salátů, polévek, pudinků, koláčů, džusů a podobně. Nejlépe používejte při teplotách nižších než 42 °C, aby byly zachovány všechny původní nutriční hodnoty.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.


O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.