Iswari BIO Super Green Protein 250 g

Potraviny a nápoje

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Kombinace tří rostlinných proteinů, které zajišťují kompletní obsah aminokyselin. Proteiny jsou důležité pro stavbu svalové tkáně i pro tvorbu enzymů. Konopný, hrachový a rýžový protein je obohacen o spirulinu, chlorelu a matchu, které dodávají tělu další výživovou podporu. Vhodné nejen pro vegany, vegetariány a sportovce.

Složení

Bio rýžový protein, bio hrachový protein, bio konopný protein, bio spirulina (3 %), bio chlorela (3 %), bio matcha (3 %).

Použití

Maximálně 2 polévkové lžíce denně (tj. cca 30 g). Přidejte do koktejlů, ovocných a zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny a podobně. Zpracovávejte při teplotách do 42 °C.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Kategorie produktu