Iswari BIO Super Green Protein 250 g

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
4.0
Vyvážená směs konopného, rýžového a hrachového proteinu. Obsahuje esenciální aminokyseliny ve shodě s nutričními potřebami lidského těla.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
215

Cena za 100 g: 86 Kč

O produktu

50114473

Kombinace tří rostlinných proteinů, které zajišťují kompletní obsah aminokyselin. Proteiny jsou důležité pro stavbu svalové tkáně i pro tvorbu enzymů. Konopný, hrachový a rýžový protein je obohacen o spirulinu, chlorelu a matchu, které dodávají tělu další výživovou podporu. Vhodné nejen pro vegany, vegetariány a sportovce.


Složení

Bio rýžový protein, bio hrachový protein, bio konopný protein, bio spirulina (3 %), bio chlorela (3 %), bio matcha (3 %).

Použití

Maximálně 2 polévkové lžíce denně (tj. cca 30 g). Přidejte do koktejlů, ovocných a zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny a podobně. Zpracovávejte při teplotách do 42 °C.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.