Potraviny a nápoje

Iswari Maccacino Original BIO 250 g

Značka: ISWARI

Kombinace nepraženého kakaa, kořene z rostliny maca a prášku z houby reishi s lahodnou exotickou sladkostí v podobě kokosového cukru a špetky cejlonské skořice, to je Iswari Maccacino.

295

Cena za 100 g: 118,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Iswari Maccacino Original BIO 250 g

50137863

Úvod

Lahodný energetický kakaový nápoj, který si zamilujete, to je Maxxacino! Kombinace nepraženého kakaa, kořene z rostliny maca a prášku z houby reishi s lahodnou exotickou sladkostí v podobě kokosového cukru a špetky cejlonské skořice, vás zaručeně dostane. Macaccino lze připravit s mlékem jako běžné kakao nebo přisypat do cereálií, jogurtu, apod. Dopřejte svému tělu množství antioxidantů, živin a skvělou náladu! Třeba hned po ránu místo obvyklého šálku kávy.

Hlavní vlastnosti:

  • kombinace BIO kakaa, macy, reishi, lucumy, kokosového cukru a skořice
  • skvělá náhrada ranní kávy
  • s vysokým obsahem bílkovin, hořčíku, železa a vápníku

Složení

Bio kakaový prášek (35 %), prášek z bio kořene maca, prášek z houby reishi (13 %), bio lucuma prášek (10 %), bio kokosový cukr, bio cejlonská skořice. Může obsahovat stopy mandlí, lískových ořechů, sezamových semínek a arašídů.


Použití

Smíchejte 2 – 3 lžičky směsi s trochou horké vody nebo rostlinného mléka a zamíchejte, abyste získali kaši. Dolijte horkým rostlinným mlékem, zamíchejte a vychutnejte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.