Labeta Včelí pyl rouskovaný 230 g

Potraviny a nápoje

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Labeta v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2021, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

255

Cena za 100 g: 111 Kč

O produktu

Včelí pyl se považuje za téměř dokonalou potravinu. Obsahuje mimořádné množství životně nezbytných živin. Je plný vitaminů (zejména skupiny B), minerálů, antioxidantů, enzymů a bílkovin s kompletním obsahem bílkovin. Je základní složkou potravy včel. Kvalitní a čistý produkt, který můžeme přidat do jogurtu, ranních cereálií, zmrzliny, dezertů a nápojů.

 

Složení

Pylová zrna.

Použití

Včelí pyl je ideální předem rozpustit v medu (kvůli uvolnění živin) a následně je chutný s jogurtem, v salátech, müsli apod. Protože každé zrnko je nabito aktivními enzymy a živinami, zařazujte včelí pyl do Vaší stravy pomalu (první týdny max. 1 až 2 lžičky denně). Pokud jste zejména pyloví alergici, začněte zvláště opatrně (1/2 až 1 lžičku denně).

 

Upozornění

Včelí pyl zpracovávejte pouze při nízkých teplotách.

O značce

Labeta vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.