Iswari Včelí pyl rouskovaný 230 g

50090947

Potraviny a nápoje

Skladem na e-shopu

269

Cena za 100 g: 117 Kč

O produktu

Včelí pyl se považuje za téměř dokonalou potravinu. Obsahuje mimořádné množství životně nezbytných živin. Je plný vitaminů (zejména skupiny B), minerálů, antioxidantů, enzymů a bílkovin s kompletním obsahem bílkovin. Je základní složkou potravy včel. Kvalitní a čistý produkt, který můžeme přidat do jogurtu, ranních cereálií, zmrzliny, dezertů a nápojů.

 

Použití

Včelí pyl je ideální předem rozpustit v medu (kvůli uvolnění živin) a následně je chutný s jogurtem, v salátech, müsli apod. Protože každé zrnko je nabito aktivními enzymy a živinami, zařazujte včelí pyl do Vaší stravy pomalu (první týdny max. 1 až 2 lžičky denně). Pokud jste zejména pyloví alergici, začněte zvláště opatrně (1/2 až 1 lžičku denně).

 

Složení

Pylová zrna.

Upozornění

Včelí pyl zpracovávejte pouze při nízkých teplotách.

Více o značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100% přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Parametry
Značka Iswari
Bez lepku Ano
Bez laktózy Ano
Bez palmového oleje Ano
Pro vegany Ano
EAN 5602353904469

Výživové údaje ve 100 g: energetická hodnota 1658 kJ/ 396 kcal, tuky 8,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,1 g), sacharidy 52 g (z toho cukry 31 g), vláknina 5,3 g, bílkoviny 20 g, sůl 0,02 g.