Dentální hygiena

JACK N' JILL Gel na prořezávající se zoubky 15 g

Gel na prořezávající se zoubky má přírodní složení s měsíčkem, heřmánkem a jemnou vanilkovou příchutí. Příznivě působí na podrážděné a neklidné dásně při růstu zoubků.

235

Cena za 100 g: 1 566,67 Kč

O produktu: JACK N' JILL Gel na prořezávající se zoubky 15 g

50120992

Úvod

JACK N´ JILL Gel na prořezávající se zoubkypřírodní složení s měsíčkem, heřmánkem a jemnou vanilkovou příchutí. Příznivě působí na podrážděné a neklidné dásně při růstu zoubků.

Hlavní vlastnosti:

  • čistě přírodní složení
  • obsahuje extrakt z měsíčku a heřmánku
  • zklidňuje podrážděné dásně

Složení

Purified Water, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Calendula Officinalis Extract, Xylitol (Organic), Potassium Sorbate,Chamomilla Recutita Flower Extract,Vanilla Planifolia Flavor (Naturally derived), Citric Acid


Použití

Před použitím si umyjte ruce. Gel naneste v množství velkém asi jako kulička hrášku na JACK N´ JILL Ubrousek na zuby a dásně nebo na svůj prst a vmasírujte na postižené místo až 4x za den. U dětí do 4 měsíců nejdříve konzultujte použití s lékařem.


Upozornění

V případě předávkování či alergické reakce vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Pokud nezmizí podráždění, bolest, otok či zarudnutí nebo pokud se objeví vyrážka nebo horečka, přestaňte přípravek používat a kontaktujte lékaře. Nepoužívejte, pokud je před otevřením poškozená tuba nebo uzávěr. U dětí do 4 měsíců nejdříve konzultujte použití s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.