Dentální hygiena

JACK N' JILL Přírodní dětská zubní pasta JAHODA 50 ml + BIO zubní kartáček ZAJÍC

Limitovaná edice JACK N' JILL Přírodní dětská zubní pasta JAHODA 50 ml + BIO zubní kartáček ZAJÍC je hygienická sada pro nejmenší děti.

239

Cena za 1 kus: 119,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: JACK N' JILL Přírodní dětská zubní pasta JAHODA 50 ml + BIO zubní kartáček ZAJÍC

50126968

Úvod

Limitovaná edice JACK N' JILL Přírodní dětská zubní pasta JAHODA 50 ml + BIO zubní kartáček ZAJÍC je hygienická sada pro nejmenší děti již od 12. měsíce.

Jemná péče od prvních zoubků

  • Hypoalergenní zubní pasta obsahuje pouze přírodní složky, a tak při náhodném spolknutí nepředstavuje riziko. Minimalistické, recyklovatelné balení je opatřeno bezpečnostním uzávěrem flip-flop. Pasta s vůní jahod je prostě MŇAM!

  • Extra měkký kartáček má ergonomickou rukojeť, která je uzpůsobena k pohodlnému uchopení dětskou ručkou. Je vyrobena 100% kukuřičného škrobu a osazena rovně střiženými nylonovými vlákny se zaoblenými konci, které umožňují důkladné čištění zubů a dásní. Měkké štětiny kartáčku jsou vhodné již od prvních zoubků. Kartáček je biologicky rozložitelný a je možné jej zkompostovat.


Složení

Přírodní dětská zubní pasta JAHODA: Xylitol (Xylitol z NON GMO kukuřice), Purified Water (čištěná voda), Glycerin (rostlinný glycerín z kokosu), Silica (silika), Organic Strawberry Flavor (Fragaria Chiloensis), Xanthan Gum (xantánová guma), Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (sorban draselný), Citric Acid (kyselina citrónová). BIO zubní kartáček ZAJÍC: Rukojeť je vyrobena z kukuřičného škrobu (NON GMO), vlákna z nylonu, vyrobeno bez BPA a bez PVC.


Použití

Doporučujeme měnit kartáček alespoň jednou za 6-8 týdnů, v závislosti na opotřebení kartáčku a vždy po onemocnění. Pokyny k likvidaci: Odlomte hlavu zubního kartáčku a pokud je to možné, obraťte se na místní recyklační program – nylon je recyklovatelný. Zbytek kartáčku vložte do kompostu. Obvykle trvá 90 dní, než se kartáček rozloží.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.