Dentální hygiena

JACK N' JILL Ubrousky na dásně a zuby 25 ks

5.0
  • JACK N´ JILL Ubrousky na dásně a zuby jsou vhodné k čištění ústní dutiny a kontrolu povlaku. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny a mají neutrální chuť s obsahem xylitolu.
149

O produktu: JACK N' JILL Ubrousky na dásně a zuby 25 ks

50121000

Úvod

JACK N´ JILL Ubrousky na dásně a zuby jsou vhodné k čištění ústní dutiny a kontrolu povlaku. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny a mají neutrální chuť s obsahem xylitolu. Každý ubrousek je jednotlivě zabalen pro zabezpečení optimální hygieny. 100% biologicky rozložitelné. Pro děti už od narození.

Hlavní vlastnosti:

  • ubrousky k čistění ústní dutiny
  • neutrální chuť
  • 100 % biologicky rozložitelné

Složení

Čištěná voda, xylitol, zcela bez fluoridů, cukru, konzervačních látek a parabenů


Použití

Umyjte si ruce, použijte na čištění po každém jídle. Omotejte si jeden ubrousek kolem prstu a použijte na všechna místa - dásně, zoubky, jazyk, pokožku. Spotřebujte ihned po otevření. Jakmile už má vaše děťátko první zoubky použijte také silikonový kartáček na prst, následně kartáček na dásně a zuby se zubní pastou JACK N´ JILL.


Upozornění

Udržujte mimo dosah malých dětí. Ubrousky jsou navrženy pro použití dospělými na miminkách a malých dětech. Nebezpečí udušení. Nedovolte dětem používat bez dozoru. Přestaňte používat pokud se objeví alergická reakce, nebo citlivost na některou složku. Zabraňte očnímu kontaktu, pokud jsou oči zasaženy, omyjte důkladně vodou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.