Doplněk stravy

JALUPRO Aminokyselinový nápoj 30 sáčků

Značka: JALUPRO

Unikátní biologicky aktivní potravinový doplněk pro výživu pleťových buněk, které jsou zodpovědné za produkci kolagenu a vyplněnou, pevnou a pružnou pleť.

1 150

Cena za 1 kus: 38,33 Kč

Doprava zdarma

O produktu: JALUPRO Aminokyselinový nápoj 30 sáčků

50120538

Úvod

Unikátní biologicky aktivní potravinový doplněk pro výživu pleti s přesně definovaným poměrem tří aminokyselin: glycinu, L-lysinu a L-prolinu. Zajišťuje tak nutriční podporu kožním buňkám – fibroblastům, a tak podporuje jejich aktivitu.

Buňky mládí

Fibroblasty jsou základní buňky pojivové tkáně, které do svého okolí produkují mezibuněčnou hmotu a kolagen. Jsou zodpovědné za vyplněnou, pevnou a pružnou pleť. Postupem času aktivita fibroblastů klesá, proto pokožka ztrácí tonus a objem, objevují se vrásky. Moderní kosmetika se při prevenci stárnutí soustřeďuje právě na ochranu fibroblastů a jejich podporu.

Efektivní vstřebávání

Aminokyseliny obsažené v přípravku JALUPRO® mají farmaceutickou úroveň čištění, která zabezpečuje maximální absorpci ve střevě. Složení aminokyselinového komplexu je patentem výrobce (Professional Dietetics, Itálie), jehož výrobky se již mnoho let efektivně používají v chirurgii, stomatologii, oftalmologii, gastroenterologii a kardiologii.

Výsledek:

  • přípravek aktivně bojuje proti příznakům stárnutí pleti
  • obsahuje aminokyseliny potřebné pro výživu kožních buněk, které jsou zodpovědné za pružnost a svěžest pokožky
  • vhodný k podpoře estetických procedur pleti

Dávkování

1x denně 1 sáček. Rozpusťte ve sklenici vody, ovocného džusu nebo jiného nápoje.


Složení

Jeden sáček (14 mg) obsahuje: Glycin 2 g, L-prolin 1,75 g, L-lysin 0,25 g.


Použití

JALUPRO® se doporučuje používat jak samostatně, tak i k podpoře estetických procedur jako jsou: obrysové plastiky, biorevitalizace, laserové a fototerapie, peelingy, a podobně. Slouží také jako příprava kůže před dermatoplastikou. Používá se spolu s injekčním přípravkem Jalupro.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti do 12 let. V případě prodlouženého užívání poraďte se se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.