Drogerie

Jelen Prací gel na vlnu a merino 1350 ml

Značka: JELEN
  • Prací gel na vlnu a merino od firmy Jelen šetrně čistí, zjemňuje a chrání každé vlákno. Gel na bázi lněného mýdla pečuje o jemnou vlnu, aby byla stále krásná, hřejivá a čistá.
209

O produktu: Jelen Prací gel na vlnu a merino 1350 ml

50140685

Úvod

Prací gel na vlnu a merino od firmy Jelen šetrně čistí, zjemňuje a chrání každé vlákno. Gel na bázi lněného mýdla pečuje o jemné tkaniny, aby byly stále krásné, hřejivé a čisté. Použijte jej na pletený svetr od babičky, nebo funkční prádlo merino. V chladných dnech je oblečení z ovčí vlny naprosto nepostradatelnou věcí. Vyberte si šetrný prací prostředek, který zachová vaše prádlo jako nové i po vyprání a připravte se na zimu s grácií.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně čistí a pečuje
  • zjemňuje a chrání každé vlákno
  • ohleduplný k oblečení i k přírodě

Složení

Složení: 5 % -15 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky: méně než 5 %: parfém.


Použití

Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silnějším znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.


Upozornění

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.


O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.