Jelen Prášek do myčky 1,5 kg

Drogerie

Značka: JELEN
Prášek do myčky s přírodním složením od firmy Jelen účinně a zároveň šetrně čistí nádobí a podporuje koncept udržitelné domácnosti. Obsahuje rostlinné mycí složky.
Skladem na e-shopu
255 ušetříte 64 Kč

Původní cena 319 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 319 Kč

O produktu

50140724

Prášek do myčky od firmy Jelen účinně a zároveň šetrně čistí nádobí a podporuje koncept udržitelné domácnosti. Myčka nám šetří čas i vodu, ale také by měla mít i něco navíc – snažit se šetřit životní prostředí. Přípravek obsahuje rostlinný tenzid, který aktivně zatočí s mastnotou a nečistotami. Je šetrný k nádobí, myčce i k přírodě, snadno se odbourává. Můžete jej používat i s domácí čističkou vod. Aby myl co nejlépe mějte vždy správně doplněnou sůl.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale myje
  • šetrný k nádobí, myčce i přírodě
  • podporuje udržitelnost

 


Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: bělicí činidla na bázi kyslíku, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, enzymy.

Použití

Příšek nasypejte do dávkovače. Na jedno mytí vystačí 20 g.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H315 Dráždí kůži. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

O značce

Jelen kombinuje účinnost látek s ohleduplností k životnímu prostředí. Jeho prostředky jsou velmi šetrné a obsahují pouze takové složky, které se v přírodě samy odbourají. Firma vybírá přírodní tenzidy pocházející z rostlinných tuků, které se ve vodě snadno odbourají. Obaly přípravků jsou plně recyklovatelné. Díky hranatému tvaru lahví šetří místo ve vaší koupelně a snadno se skládají. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.