516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Megafyt JITROCELOVÝ ČAJ nálevové sáčky 20x1,5 g

Megafyt JITROCELOVÝ ČAJ nálevové sáčky 20x1,5 g

Megafyt JITROCELOVÝ ČAJ nálevové sáčky 20x1,5 g

50088513
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
49 Kč
Skladem na e-shopu

Jitrocelový čaj je tradiční rostlinný přípravek užívající se k léčbě zánětů horních cest dýchacích a zánětů sliznice dutiny ústní a zevně k léčbě zánětlivých onemocnění kůže u dospělých, dospívajících a dětí od 3 let.

Podrobné informace o produktu

Jitrocelový čaj je tradiční rostlinný přípravek užívající se k léčbě zánětů horních cest dýchacích a zánětů sliznice dutiny ústní a zevně k léčbě zánětlivých onemocnění kůže u dospělých, dospívajících a dětí od 3 let. Při vnitřním užítí jitrocelový čaj zmírňuje dráždění ke kašli při katarech (typ povrchového zánětu sliznic, provázený tvorbou sekretu hlenovitého charakteru) horních cest dýchacích (tzv. vlhký kašel), podporuje vykašlávání a uvolňuje hleny. Zevně se užívá ve formě obkladů při zánětech kůže, na špatně se hojící rány, vředy a mokvavé lišeje.

Dávkování:

Vnitřně:

1 - 2 nálevové sáčky přelít 0,25 l vroucí vody (nechat vyluhovat 5 minut v přikryté nádobě). Čaj se pije teplý. Nálev se připravuje vždy čerstvý (bezprostředně před použitím). Dospělí, dospívající a děti od 10 let pijí čaj 3x denně. Děti od 3 do 9 let pijí čaj 2x denně. Bez porady s lékařem užívat maximálně 10 dní.

Zevně:

1 - 2 nálevové sáčky přelít 0,25 l vroucí vody (nechat vyluhovat 5 min v přikryté nádobě). Nálev se používá několikrát denně (inhalace, kloktání, obklady, omývání, koupele a výplachy). Nálev se připravuje vždy čerstvý (bezprostředně před použitím). Bez porady s lékařem užívat nejdéle 2 týdny. V těhotenství a během kojení není užívání doporučeno.

Složení:

Léčivou látkou je Plantaginis folium 1,5 g v 1 nálevovém sáčku.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Megafyt
SUKL název JITROCELOVÝ ČAJ SPC 20 I
Farmakoterapeutická skupina Fytofarmaka a živočišné produkty
Forma Sáčky
Věk dítěte od 3 let
SUKL kód 107816
EAN 8595151943136

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.