JONZAC Bébé Cold krém BIO 100 ml

Kosmetika

Značka: JONZAC
Přírodní hypoalergenní krém obohacený termální vodou Jonzac. Chrání citlivou pokožku dětí před mrazem či větrem. Podporuje její přirozenou obranyschopnost.
25 % sleva při 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky JONZAC získáte na tyto produkty slevu 25 %. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
359

O produktu

50123175

Mráz, chlad a silný vítr snadno naruší ochrannou bariéru citlivé pokožky. Chraťte jemnou pokožku Vašeho dítěte před vysušením a podrážděním a vyzkoušejte JONZAC BÉBÉ Cold krém BIO. Aktivní patentovaná složka L-PCA zlepšuje ochranné funkce pokožky a podporuje její přirozenou obranyschopnost. Hypoalergenní složení krému je obohacené o termální vodu Jonzac, která pokožku dokonale hydratuje. 99 % všech složek je přírodního původu.

Výsledek:

  • chrání citlivou dětskou pokožku před chladem a větrem
  • hydratuje pokožku a podporuje její přirozenou obranyschopnost
  • 99 % všech složek je přírodního původu

Použití

Cold krém nanášejte dle potřeby. Aplikujte na čistou pokožku. Nepoužívejte na poraněnou pokožku.

O značce

Jonzac Bébé je řada dětských výrobků vytvořená z termální vody Jonzac a přírodních ingrediencí, speciálně vybraných pro pokožku kojenců. Zklidňující a revitalizující složení reaguje na potřeby vysoce citlivé dětské pokožky. Řada Jonzac Bébé je certifikována jako ekologická a vysoce tolerantní – to znamená, že suroviny jsou vybírány tak, aby riziko alergické reakce bylo minimální. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bioplasty získané z cukrové třtiny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.