Kosmetika

JONZAC Bébé Cold krém BIO 100 ml

Značka: JONZAC
Produktová řada: Jonzac Bébé

Přírodní hypoalergenní krém obohacený termální vodou Jonzac. Chrání citlivou pokožku dětí před mrazem či větrem. Podporuje její přirozenou obranyschopnost.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky JONZAC v libovolné kombinaci získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
399
Doprava zdarma

O produktu: JONZAC Bébé Cold krém BIO 100 ml

50123175

Úvod

Mráz, chlad a silný vítr snadno naruší ochrannou bariéru citlivé pokožky. Chraťte jemnou pokožku Vašeho dítěte před vysušením a podrážděním a vyzkoušejte JONZAC BÉBÉ Cold krém BIO. Aktivní patentovaná složka L-PCA zlepšuje ochranné funkce pokožky a podporuje její přirozenou obranyschopnost. Hypoalergenní složení krému je obohacené o termální vodu Jonzac, která pokožku dokonale hydratuje. 99 % všech složek je přírodního původu.

Výsledek:

  • chrání citlivou dětskou pokožku před chladem a větrem
  • hydratuje pokožku a podporuje její přirozenou obranyschopnost
  • 99 % všech složek je přírodního původu

Použití

Cold krém nanášejte dle potřeby. Aplikujte na čistou pokožku. Nepoužívejte na poraněnou pokožku.


O značce

Jonzac Bébé je řada dětských výrobků vytvořená z termální vody Jonzac a přírodních ingrediencí, speciálně vybraných pro pokožku kojenců. Zklidňující a revitalizující složení reaguje na potřeby vysoce citlivé dětské pokožky. Řada Jonzac Bébé je certifikována jako ekologická a vysoce tolerantní – to znamená, že suroviny jsou vybírány tak, aby riziko alergické reakce bylo minimální. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bioplasty získané z cukrové třtiny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.