Kosmetika

JONZAC Bébé Dětský dermo-reparativní krém BIO 40 ml

Značka: JONZAC
Produktová řada: Jonzac Bébé

Slouží k péči o podrážděnou a zarudlou pokožku. Obnovuje přirozenou bariéru pokožky a podporuje její regeneraci. 99 % složek přírodního původu.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky JONZAC v libovolné kombinaci získáte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
385
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: JONZAC Bébé Dětský dermo-reparativní krém BIO 40 ml

50123179

Úvod

Citlivá dětská pokožka má sklon k častému podráždění. Mějte vždy po ruce JONZAC BÉBÉ Dětský dermo-reparativní krém. Přípravek v BIO kvalitě slouží k péči o podrážděnou a zarudlou pokožku. Obnovuje přirozenou bariéru pokožky a podporuje její regeneraci. Pečuje o podrážděnou pokožku v oblasti úst, kožních záhybů (uši, krk), menší plochy suché pokožky, zhojené odřeniny, škrábance a jizvy. 99 % složek je přírodního původu.

Výsledek:

  • obnovuje přirozenou bariéru pokožky
  • chrání pokožku a regeneruje
  • slouží k péči o podrážděnou a zarudlou pokožku

Použití

Krém aplikujte 2-3x denně na podrážděná místa po jejich předchozím pečlivém očištění a vysušení. K očištění pokožky používejte ideálně dermo-čistící jemný mycí gel JONZAC BÉBÉ. Nelze aplikovat na poškozenou mokvající pokožku.


O značce

Jonzac Bébé je řada dětských výrobků vytvořená z termální vody Jonzac a přírodních ingrediencí, speciálně vybraných pro pokožku kojenců. Zklidňující a revitalizující složení reaguje na potřeby vysoce citlivé dětské pokožky. Řada Jonzac Bébé je certifikována jako ekologická a vysoce tolerantní – to znamená, že suroviny jsou vybírány tak, aby riziko alergické reakce bylo minimální. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bioplasty získané z cukrové třtiny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.