JONZAC Nutritive Výživný krém BIO 50 ml

Kosmetika

Značka: JONZAC
Revitalizuje a hydratuje pokožku. Pomáhá obnovovat kožní bariéru. Vhodný pro suchou, velmi suchou a atopickou pokožku. 99 % složek přírodního původu.
Skladem na e-shopu
439

O produktu

50123185

Potřebuje Vaše pleť pravidelnou dávku hydratace? Trápí Vás suchá a citlivá pokožka? Vyzkoušejte péči v podobě Výživného krému JONZAC NUTRITIVE. Přípravek v BIO kvalitě revitalizuje a hydratuje pokožku. Obsahuje termální vodu Jonzac a výživné biomimetické lipidy. Pomáhá obnovovat kožní bariéru a předchází úbytku vody a lipidů z pokožky. Vhodný pro suchou, velmi suchou a atopickou pokožku. 99 % složek je přírodního původu.

Výsledek:

  • revitalizuje a hydratuje pokožku
  • obnovuje kožní bariéru a předchází úbytku vody a lipidů z pokožky
  • obsahuje 99 % přírodních složek

Použití

Krém nanášejte ráno a/nebo večer na dokonale vyčištěný obličej a krk. Krém slouží jako vynikající podklad pro líčení. 

O značce

Eau Thermale Jonzac je ekologická a organická kosmetika certifikovaná společností ECOCERT Greenlife podle normy ECOCERT. Termální pramenitá voda Jonzac s jedinečnými vlastnostmi je kombinována s organickými recepturami, které neobsahují potenciálně škodlivé přísady, a vytvářejí tak produkty, které pracují v souladu s pletí a jsou dobře tolerovány. Kosmetika je nekomedogenní a obsahuje pouze přírodní parfemaci. Eau Thermale Jonzac je členem «1% pro planetu» a věnuje 1% svého prodeje na ekologické iniciativy. Obaly Eau Thermale Jonzac jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bio-plasty získané z cukrové třtiny.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.