Kosmetika

JONZAC Pure Čisticí slupovací maska na aknózní pleť BIO 50 ml

Značka: JONZAC

JONZAC Pure Čisticí slupovací maska na aknózní pleť BIO čistí pleť, odstraňuje odumřelé kožní buňky, stahuje rozšířené póry a pomáhá regulovat nadměrnou tvorbu kožního mazu.

479
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: JONZAC Pure Čisticí slupovací maska na aknózní pleť BIO 50 ml

50129252

Úvod

JONZAC Pure Čisticí slupovací maska na aknózní pleť BIO čistí pleť, odstraňuje odumřelé kožní buňky a stahuje rozšířené póry. Zároveň pomáhá regulovat nadměrnou tvorbu kožního mazu a poskytuje mastné a smíšené pokožce přesně tu péči, kterou potřebuje.  

Výsledek: 

  • čistí pleť a zbavuje ji nečistot 
  • reguluje nadměrnou produkci kožního mazu 
  • zanechává pleť svěží a pěstěnou 

Složení

Maska obsahuje termální vodu JONZAC a kaolin. 


Použití

Aplikujte v bohaté vrstvě na obličej. Nechte působit 10 minut a následně opláchněte čistou vodou. Používejte 1 až 2x týdně. Před prvním použitím odstraňte ochranný uzávěr. 


O značce

Eau Thermale JONZAC je ekologická a organická kosmetika certifikovaná společností ECOCERT Greenlife podle normy ECOCERT. Termální pramenitá voda JONZAC s blahodárnými vlastnostmi je kombinována s organickými recepturami, které neobsahují potenciálně škodlivé přísady, a vytvářejí tak produkty, které pracují v souladu s pletí a jsou dobře tolerovány. Kosmetika je nekomedogenní a obsahuje pouze přírodní parfemaci. Obaly Eau Thermale JONZAC jsou ekodesignovány tak, aby omezovaly jejich dopad na životní prostředí. Značka používá recyklované PET plasty a bioplasty získané z cukrové třtiny.  


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.