Junior-angin sirup pro děti 100 ml

Zdravotnické prostředky

Junior-angin sirup poskytuje příjemné řešení pro děti při bolesti a škrábání v krku. Vytváří v krku ochrannou vrstvu a zklidňuje suchý dráždivý kašel.
Skladem na e-shopu
189

O produktu

50071726

Škrábe Vaše dítě v krku? Pociťuje bolest a má obtíže s polykáním? Junior-angin sirup nabízejí příjemné řešení pro děti při onemocnění s bolestmi v krku či suchým dráždivým kašlem. Tento zdravotnický prostředek byl vyvinutý speciálně pro potřeby dětí. Obsahuje přírodní výtažky ze slézu a islandského lišejníku. Sléz zmírňuje podráždění, islandský lišejník také zklidňuje podrážděnou sliznici a vytváří na ní ochrannou vrstvu, která brání průniku patogenů. Pro děti od 1 roku.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti v krku
  • zklidňuje podrážděnou sliznici
  • vytváří v krku ochrannou vrstvu
  • s třešňovou příchutí
  • pro děti od 1 roku

Dávkování

Děti 1-6 let: 1-2x denně 5 ml. Děti 6-16 let: 2x denně 10 ml. Pravidelné užívání přípravku je nezbytné pro dosažení požadovaného výsledku. V užívání zdravotnického prostředku Junior-angin sirup pro děti se doporučuje pokračovat ještě 2-3 dny po vymizení příznaků. Je-li to nutné tento přípravek může být používán i dlouhodobě.

Složení

100 ml sirupu obsahuje: 5 g výtažku z lišejníku islandského, 5 g výtažku ze slézu. Další složky: Glukonan zinečnatý, sorban draselný, roztok maltitolu, třešňová příchuť, příchuť rostlin podporujících vykašlávání, čištěná voda. Neobsahuje alkohol ani cukr. Neobsahuje umělá barviva, mléčný cukr (laktózu), lepek.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření lahvičky přípravek spotřebujte do 14 dnů.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.