Zdravotnické prostředky

KAdermin krém 15 ml

Značka: KADERMIN

KAdermin krém je zdravotnický prostředek, který tvorbou ochranné bariéry napomáhá hojení ran, odřenin, lehkých popálenin a poškození kůže.

230
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: KAdermin krém 15 ml

50116383

Úvod

Zdravotnický prostředek KAdermin krém chrání poraněnou a odřenou kůži, pomáhá hojit rány. Při aplikaci vytváří ochrannou vrstvu, která působí jako bariéra, čímž se vytváří ochranné prostředí před mikrobiální kontaminací a podporuje obnovení běžných fyziologických podmínek potřebné pro samovolnou regeneraci kůže. KAdermin využijete na ošetření lehkých poranění, odřenin, řezných ran, lehkých popálenin a škrábanců.

Hlavní složky:

  • dimetikon má vysokou schopnost vytvářet ochranný film
  • kyselina hyaluronová podporuje hydrataci tkáně
  • komplex SCX-prášek je vyroben z oxidu křemičitého obohaceného o ionty stříbra a chlorhexidin, které mají antimikrobiální účinky

Složení

Voda, cetylstearylethylhexanoát, izopropylmyristát, Polyoxyethylen (2) stearyl ether, Polyoxyethylen (21) stearyl ether, Cetearyl-alkohol, glycerin, Panthenol, mandlový olej, bambucké máslo, SCX (oxid křemičitý obohacený o ionty stříbra a chlorhexidin), dimetikon, výtažek z aloe pravé, olivový olej, L-Lysin, L-Prolin, L-Leucin, glycin, hydrogenovaný fosfatidylcholin, Pentylen Glykol, skvalen, ceramid NP, 0,2 % kyselina hyaluronová.


Použití

Krém aplikujte 1-2x denně. Před použitím kůži umyjte a usušte. Naneste potřebné množství na kůži na místo, které je třeba ošetřit. Po nanesení místo nemasírujte a nechte krém přirozeně zaschnout tak, aby vytvořil souvislou ochrannou vrstvu.


Upozornění

Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Nepoužívejte u dětí do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.