Kamistad senzitiv Orální gel 10 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: KAMISTAD
Kamistad senzitiv je určen k léčbě méně závažných infekcí dásní a sliznice dutiny ústní u dospělých a dospívajících od 12 let.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
129

O produktu

50009391

Kamistad senzitiv je gel pro použití v ústní dutině. Má protizánětlivý a antibakteriální účinek, působí proti bolesti a podporuje proces hojení. Přípravek Kamistad senzitiv se používá při menších infekcích dásní a sliznice ústní dutiny, které se mohou projevit zarudnutím, zduřením, tvorbou vřídků nebo puchýřků, krvácivostí a bolestivostí dásní. Dále se mohou vyskytnout jako bolestivá, drobná ložiska na sliznici tváří, na dásních nebo na jazyku. Orální gel Kamistad senzitiv je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let aplikují ½ cm dlouhý proužek gelu 3x denně na bolestivá a zanícená místa. Přípravek používejte, dokud obtíže nevymizí. Bez porady s lékařem nejdéle 7 dní.

Složení

Léčivými látkami jsou lidokaini hydrochloridum monohydricum 20 mg a matricariae extractum fluidum (výtažek z květů heřmánku) 1: 4-5 (extrahováno ethanolem 50% V/V s 1,37 % trometamolu) 185 mg v 1 g orálního gelu.

Pomocnými látkami jsou roztok benzalkonium-chloridu, silice kůry skořicovníku cejlonského, dihydrát sodné soli sacharinu, karbomer, trometamol, kyselina mravenčí, ethanol 96% (V/V), čištěná voda.

Upozornění

Heřmánek může vyvolat u citlivých jedinců alergickou reakci.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.