Zdravotnické prostředky

KARPAL AKUT FORTE mast 50 ml

Mast KARPAL AKUT FORTE je zdravotnický prostředek, k masáži k zápěstí, ruky a předloktí, díky níž snižuje bolestivost a zlepšuje citlivost prstů.

275
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: KARPAL AKUT FORTE mast 50 ml

50145243

Úvod

Mast na karpální tunely. Syndrom karpálního tunelu je jedním z nejběžnějších postižení nervů horních končetin. Projevuje se mravenčením, brněním, sníženou citlivostí prstů nebo bolestí v zápěstí. Mast KARPAL AKUT FORTE je zdravotnický prostředek, který obsahuje zklidňující bylinné extrakty z rozrazilu, přesličky, světlíku a chmele a nově také oblíbený kostival a arniku. Přípravek je určený k masáži k zápěstí, ruky a předloktí, díky níž snižuje bolestivost a zlepšuje citlivost prstů

KARPAL AKUT FORTE

  • omezuje bolestivost ruky
  • zlepšuje citlivost prstů
  • posiluje neuroprotektivní funkce
  • potlačuje otoky

Složení

Aqua, Ethanol, Cannabis Sativa Seed Oil, Dimethicone, Propylene Glycol/Isostearate/Ethylcellulose/Propylene Glycol Laurate, Hypericum Perforatum Extract, Glycerin, Humulus Lupulus Extract, Equisetum Arvense Extract, Euphrasia Rostkoviana Extract, Veronica Officinalis Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Glyceryl Caprylate/Glyceryl Undecylenate, Menthol, Caprylyl Glycol/Ethylhexylglycerin, Carbomer, Ocimum Basilicum Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Sodium Hydroxide.


Použití

Přiměřené množství masti naneste na zápěstí a vnitřní stranu předloktí a krouživými pohyby vmasírujte do pokožky. Používejte 2x denně i vícekrát v průběhu dne dle intenzity obtíží (maximálně 5x denně).


Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Třída ZP I.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.